سیستم صوتی باشگاه و مجموعه ورزشی

سیستم صوتی باشگاه و مجموعه ورزشی

سیستم صوتی باشگاه و مجموعه ورزشی قطا از مهم ترین بخش در یک مجموعه به حساب میایدهیچ مجموعه ورزشی وجود نخواهد داشت که درآن از موزیک استفاده نشده باشد باشگاهای تناسب اندام استخرها و ….. که تمامی آنها وابسته به موزیک هستن و حجم صدای مناسب باعث انگیزه بیشتر در مجموعه ورزشی خواهد شد.

امروزه در کنار مجموعه های ورزشی کافه و رستوران هایی وابسته به آن مجموعه وجود دارن که تمامی آنها همراه با موزیک هستن و این امر جذابیت خاصی برای ورزشکاران بوجود می آورد.

در عصر جدید صدا به تفکیک و کیفیت دقت بیشتری شده است به همین منظور شرکت های تولید کننده به تفکیک فرکانس های صدا پرداختن به عنوان مثال برای فرکانس های پایین از ساب ووفر های مخصوص و برای فرکانسهای میانی از ووفر های کوچکتر و با دقت بالا استفاده و در بخش فرکانس های بالا از تیوترهایی با سیم پیچ های ظریف که وظیفه پخش فرکانس های بالا رو عهده دار هستن استفاده مینمایند .

در یک مجموعه ورزشی باید به صورت یکسان تمامی فرکانس ها به کوش ورزشکاران برسد و در عین حال آزار دهنده نباشد.

سیستم صوتی باشگاه ها شرکت سیما صوت

لازم به ذکر است که بدانیم سیستم صوتی برای باشگاه هایی که در آن از سیستم دی جی استفاده میشود از بلندگو های لایو نیز استفاده میشود و در تایم های عادی روز از بلندگو های سیستم یکپارچه موزیک بهره میبرند امروزه بخش مهمی از صدای باشگاه ها و مجموعه های ورزشی بر عهده بک گراند موزیک است و بیشترین کارایی را در مجوعه های ورزشی دارد و در مدت زمان بیشتری از آن استفاده میشود.

شرکت سیما صوت در این زمینه به شما کمک خواهد کرد که بتوانید از بهترین کمپانی ها و محصولات باکیفیت در مجموعه خود بهرمند شوید و همراه با مشاوره رایگان شما را یاری میدهیم .

2018-09-08T10:41:09+00:00

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.