مهارت ما در این زمینه ان است که بهترین ها را برای شما به ارمغان اوریم

ما در تلاشیم که بهترین  کیفیت را در تمامی بخش ها به شما ارائه دهیم.خدمات صوت و تصویر شامل مشاوره تخصصی – خریدکالا – اجرا – اموزش های تخصصی و خدمات پس از فروش – گارانتی نیز بخشی از خدمات ما می باشد.
شرکت سیما صوت در خدمات به مشتریان از هیچ کوششی دریغ نمی کند و خرسندیم که
می توانیم به شما در این راه خدمات رسانی کنیم.جلب رضایت مشتری هدف ماست

خدمات صوت و تصویر سیما صوت

مشاوره تخصصی :

ابتدا در مرحله مشاوره سبک کار خود را توضیح و سپس شما را با نوع محصولات در برند های مختلف اشنا می نماییم و نسبت به بودجه و نوع کاربری ایده های مختلف را پیشنهاد می دهیم.
شرکت سیما صوت با افراد متخصص در این زمینه شما را یاری می نماید.

طراحی هوشمندانه:

در این مرحله با توجه به نقش های دریافت شده از پروژه، کار طراحی شما را توسط مهندسین صدای شرکت سیما صوت با نرم افزار های پیشرفته انجام میدهیم و نیازهای پروژه شما را براورده میسازیم. چند امر مهم که در طراحی توسط مهندسین در نظر گرفته میشود را برای شما ذکر می نماییم. * زیبایی * کارایی * طراحی علمی و تخصصی * کاربری ساده *

تهیه کالا:

بعد از عقد قرار داد و تایید طراحی های پیشنهادی توسط کارفرمای پروژه وارد مرحله تهیه کالا میشویم. کالای مورد نظر پس از تهیه به تایید شرکت سیما صوت و سپس به تایید کارفرما می رسد و تحویل مسئولان زیرپط می گردد. کالاهای تهیه شده توسط شرکت حمل و نقل معتبر حمل وجا به جا میشود.

اجرا:

پس از حمل کالا به مکان پروژه طبق زمان بندی از قبل تعیین شده مرحله اجرا شروع می شود . متخصصین بخش اجرا وارده پروژه و با دقت و ظرافت شروع به اجرا می نمایند، در تمامی طول پروژه ناظرین شرکت سیما صوت بر تیم اجرایی نظارت خواهند داشت.

اموزش سخت افزار و نرم افزار:

دراین بخش کلیه محصولات گارانتی شرکت سیما صوت می باشد که با نصب برچسب گارانتی مسئولیت کالای شما را عهده دار میشود. در قسمت وارانتی کالاهای معیوب به بخش خدمات پس از فروش مرجوع و کالای اکبند تحویل تیم اجرایی میگردد. شرکت سیما صوت محصولات را طبق گارانتی و وارانتی کمپانی های مرجع ارائه میدهد .

گارانتی و وارنتی:

دراین بخش کلیه محصولات گارانتی شرکت سیما صوت می باشد که با نصب برچسب گارانتی مسئولیت کالای شما را عهده دار میشود.
در قسمت وارانتی کالاهای معیوب به بخش خدمات پس از فروش مرجوع و کالای اکبند تحویل تیم اجرایی میگردد.
شرکت سیما صوت محصولات را طبق گارانتی و وارانتی کمپانی های مرجع ارائه میدهد .

خلاصه خدمات

  • مشاوره اولیه

  • طراحی دقیق و حرفه ای

  • خرید دیوایس های اجرایی

  • نصب نرم افزارها و سخت افزارها

  • اموزش صحیح و دقیق به کاربران

  • خدمات پس از فروش و گارانتی

در حال بارگذاری ...