سیستم صوتی هتل ها و مراکز اقامتی

سیستم صوتی هتل ها :

سیستم صوتی هتل ها نقش بسیار مهمی برای افرادی که در آن محل اقامت دارند را ایفا میکند .

به صورتی که در تمامی نقاط لابی هتل و واحد های اقامتی باید موزیک به صورت مستمر و با سورس های مختلف پخش شود که در هر واحد کاربر نسبت به علایق خود میتواند از آن استفاده کند .

امروزه در اکثر هتل ها از رادیو اینترنتی استفاده میشود و یک سیستم کنترلر ولوم و تعویض سورس نیز در مکان مورد نظر نصب میشود که این دسترسی را برای کاربر ازاد میکند که هر شبکه ای را با ولوم صدایی دلخواه بتواند گوش کند و از ان لذت ببرد .

در هتل ها سیستم صوتی پیجینگ یک پارچه در کنار سورس صوتی موزیک و پخش کننده های مختلف قرار می گیرد که توسط شخص مورد نظر و آموزش دیده کنترل می شود و در زمان لزوم از آن بهره میبرند.

کمپانی های مختلف در این زمینه فعالیت دارند و توانایی های متفاوت این کمپانی ها انها را نسبت به یک دیگر برجسته میکند .

سیستم صوتی هتل ها و مراکز اقامتی

شاید جالب باشد که بدانید شما در زمانی که در محل اقامت خود حضور دارید میتوانید از طریق بلوتوث یا کانکشن کابلی به کنترلر موجود که در فضای محل اقامت شما نسب شده است موزیک مورده علاقه خود را پخش کنید و از آن لذت ببرید.

بخش دیگری که شما میتوانید از آن در سیستم های صوتی هتل بهره ببرید این است که میتوانید از کنترلر موجود که در اختیار دارین با کنسول و رستوران هتل ارتباط داشته باشین.

فضا های خارجی هتل ها و مراکز اقامتی :

در فضا های خارجی هتل میتوان به سیستم صدای استیج های پرتابل اشاره کرد.

که همزمان میتوان صدای فضای خارجی را در واحد اقامتی داشته باشید و این امر را سیستم یک پارچه سازی صوتی امکان پذیر می نماید.

در فضا های باز هتل ها مانند ورودی ها , پارکینگ ها و سرویس های بهداشتی میتوانید از سیستم صوتی بهره برد .

2018-02-07T17:24:15+00:00

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.