سیستم صوتی مدارس و دانشگاه ها

سیستم صوتی مدارس و دانشگاه ها:

سیستم صوتی مدارس و دانشگاه ها شامل بخش های مختلف میباشد، سیستم پخش، سیستم پیجینگ ، سیستم اعلان، سیستم گویای هوشمند، سیستم سالن همایش ،کارگاهای اموزش

سیستم پخش یکی از قسمت های مهم درمجموعه های اموزشی است که باعث حفظ ارامش دانش اموزان و دانشجوها میشود، امروزه مجموعه های اموزشی بسیار این امر را جدی گرفته و ازتجهیزات با کیفیت استفاده می نمایند .

سیستم پیجینگ در مدارس و دانشگاه ها کاربرد بسیار مهمی دارد که میتوان از طریق ان افراد و استادان  را به مکان مورد نظر اظهار نمود که این سیستم از گذشته تا امروز مهم بودن کاربری خود را ثابت کرده است .

سیستم اعلان که در بخش ایمنی و مانور اموزشی کارایی دارد که در جایگاه های مشخص شده از طرف مهندسین نصب و در هنگام ضرورت با فرمان از مبدا فعال میشود و از هورن های نصب شده آژیر به صورت ممتد بخش میشود .

سیما صوت سیستم صوتی مدارس و دانشگاها

سیستم گویا هوشمند در در مجموعه های اموزشی به صورت هوشمند و از قبل تعیین شده در تایم و زمان مشخص شده فعال و جمله یا بخشی از خبر مهم  را به اطلاع دانشجوها و افراد حاضر می رساند.

امروزه این نوع سیستم بسیار کاربردی است که توانسته به کمک سیستم های اموزشی و کارخانه ها و ……. بیاید .

سیستم صوت سالن همایش مدارس و دانشگاه ها

در بخش اموزشی و برگزاری همایش های اجرایی به وظیفه خود عمل میکند به این صورت که نسبت به متراژ سالن و گنجایش  فردی سال بلندگو هایی در بخش های مختلف تعبیه میشود که مجزا از بلندگو های روی سن است و صدای فرد یا افرادی که در حال سخنرانی بر روی سن هستند را به گوش شنوندهای حاضر میرساند که وضوح صدا بسیار مهم است.

 بخش دوم سیستم صوت سالن همایش مربوط به استیج یا همان سن میشود به این شکل که تعدادی بلندگو روی سن قرار میگیرد برای سخنران یا مجری که بتواند صدای خود را بشنود و از نوع صدای خود در هنگام سخن رانی یا اجرا مطلع شود.

سیستم صوت اموزش کارگاهی ، بی شک وضوح صدا برای افرادی که در حال اموزش هستن بسیارمهم است،  مطالب  آموزشی را به درستی متوجه و تفهیم بشون این سیستم به این شکل عمل میکند که فرد اموزش دهنده با استفاده از یک هدمیک بی سیم شروع به آموزش میکند و صدا آن از بکندگو هایی که در فضای اموزشی نصب شده پخش میشود و نیازی به بلند صحبت کردن یا حرکت در فضا را ندارد.

2019-05-04T12:48:08+00:00

ثبت ديدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.